Vill du få kontakt med en säljare nära dig? 
Våra säljare finns över hela landet och tar gärna kontakt med dig.

 


Alexander Englund

alexander.englund@lekolar.se
0705-20 96 01 
Distriktschef i följande kommuner >

 

Beatrix Fager

beatrix.fager@lekolar.se
070- 166 19 34
Säljare lekplatsutrustning >

 

Bjarne Andersson

bjarne.andersson@lekolar.se
070-166 19 10
Distriktschef i följande kommuner >

 

Carina Södertun

carina.sodertun@lekolar.se
070-166 19 14
Distriktschef i följande kommuner >

 

Daniel Helander

daniel.helander@lekolar.se
070-166 19 19
Distriktschef i följande kommuner >

 

David Anderberg

david.anderberg@lekolar.se
070-332 48 99
Projektsäljare i följande kommuner >

 

Greta Kaldi

greta.kaldi@lekolar.se
073-656 98 90
Distriktschef Stockholms Stad och Gotland >

 

Göran Åkerblad

goran.akerblad@lekolar.se
070-166 19 31 
Distriktschef i följande kommuner >

 

 

Jan Magnusson

jan.magnusson@lekolar.se 
070-520 96 61 
Projektsäljare i följande kommuner > 

 

Jennie Holmgren

jennie.holmgren@lekolar.se
070-166 19 29
Distriktschef i följande kommuner >

 

Karin Bångman

karin.bangman@lekolar.se
070-166 19 18
Säljare lekplatsutrustning >

 

Mats Nauclér

mats.naucler@lekolar.se
070-166 19 24
Distriktschef i följande kommuner >

 

Melker Samuelsson

melker.samuelsson@lekolar.se
070-166 19 17
Distriktschef i följande kommuner >

 

Michael Arnoldsson

michael.arnoldsson@lekolar.se
070-591 46 31
Projektsäljare i följande kommuner >

 

Peter Myllys

peter.myllys@lekolar.se
070-520 96 90
Distriktschef i följande kommuner >

 

Peter Nilsson

peter.d.nilsson@lekolar.se 
070-166 19 20
Strategisk försäljnings- & marknadschef

 

Pia Johansson

pia.johansson@lekolar.se
070-1661928
Distriktschef i följande kommuner >
 

 

Robin Hurtig

robin.hurtig@lekolar.se
070-166 19 32
Key Account Manager Friskolor

 

 

Sauli Hakkarainen

sauli.hakkarainen@lekolar.se
073-656 98 40
Operativ försäljningschef Sverige

 

 

Theres Ekmark

theres.ekmark@lekolar.se
070-166 19 00 
Distriktschef i Stockholm Stad och Gotland >

 

Tomas Trenneby
tomas.trenneby@lekolar.se
070-1661902
Regionsäljare i följande kommuner >

 

 

 Viktor Feliniak 

viktor.feliniak@lekolar.se 
070-166 19 35 
Distriktschef i följande kommuner >

 

Sauli Hakkarainen

sauli.hakkarainen@lekolar.se
073-656 98 40
Operativ försäljningschef Sverige