Vill du få kontakt med en säljare nära dig? 
Våra säljare finns över hela landet och tar gärna kontakt med dig.

HÄR hittar du säljaren i din kommun >>

 

Alexander Englund

0705-20 96 01

 alexander.englund@lekolar.se

 

0705-20 96 01
alexander.englund@lekolar.se
 

Carina Södertun

070-166 19 14

carina.sodertun@lekolar.se

 

Greta Kaldi

073-656 98 90

greta.kaldi@lekolar.se

 

Göran Åkerblad

070-166 19 31

goran.akerblad@lekolar.se

 

Jennie Holmgren

070-166 19 29

jennie.holmgren@lekolar.se

 


Mats Nauclér

070-166 19 24

mats.naucler@lekolar.se

 

Melker Samuelsson

070-166 19 17

melker.samuelsson@lekolar.se

 

Peter Myllys

070-520 96 90

peter.myllys@lekolar.se

 

Pia Johansson

070-166 19 28

pia.johansson@lekolar.se

 

Sauli Hakkarainen

073-656 98 40

sauli.hakkarainen@lekolar.se

 

 


Theres Ekmark

070-166 19 00

theres.ekmark@lekolar.se

 

Tomas Trenneby

070-166 19 02

tomas.trenneby@lekolar.se

 

Viktor Feliniak

070-166 19 35

viktor.feliniak@lekolar.se